התחברות

הרשמה

קבוצת רם אדרת

הסיפור שלנו

קבוצת רם-אדרת ,זוכת פרס המצוינות בבנייה לשנת 2021, מקבוצות ההנדסה והבניה הוותיקות והיציבות במשק, מורכבת ממספר חברות המתמחות בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן וההנדסה האזרחית.
איכויות הבנייה הבלתי מתפשרות וערכי השירות והמצוינות של הקבוצה, מיצבו אותה בעשור האחרון כאחת מקבוצות היזום והבניה המובילות והאיכותיות בארץ.

החברה מעורבת בייזום וביצוע של מתחמי המגורים והשכונות המובילות והמבוקשות בישראל, ואחראית על הקמתם של אייקונים אדריכליים ומבני ציבור מהחשובים שהוקמו בשנים האחרונות.

לקבוצת רם אדרת סיווג קבלני ג' 5 (הדירוג הקבלני הגבוה ביותר) ובסמכותה לבצע עבודות הנדסיות בהיקף כספי בלתי מוגבל. הקבוצה ידועה באיתנותה הפיננסית ובנייתה האיכותית ומקפידה על סטנדרטים גבוהים ביותר. בכל אחד מהפרויקטים של רם אדרת תוכלו ליהנות מסטנדרט בניה גבוה במיוחד, תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר וכמובן מפרט טכני איכותי.

בשנת 2021 קבוצת רם אדרת זכתה בשני פרסים בתחרות המצוינות בבנייה היוקרתית של התאחדות בוני הארץ: בקטגורית מבני ציבור עם פרויקט איצטדיון האופניים "וולודרום" שבהדר יוסף ובקטגורית התחדשות עירונית עם פרויקט הבוטיק ניסן כהן ברמת החייל.

בשנת 2022 מנורה מבטחים, חברת הביטוח ופיננסים הגדולה בישראל, נכנסה כשותפה בקבוצת רם אדרת באחזקה של 20% ממניות החברה.

הכל בבית אחד

המחלקות שלנו

פיתוח עסקי

שירות ומכירות

תיאום אדריכלי

בקרת איכות

דיירים ושירות לקוחות

בדק

קבוצת רם אדרת
יוזמת ובונה אלפי
יחידות דיור
ברחבי הארץ

אדרת הכרמל

אדרת העמק
אדרת הכפר
LIYA GARDENS

גדעון 1-3

המעיין 11

עולי הגרדום

הרוגי מלכות 12-10

ניסן כהן

רמת אדרת

פסגת טל

אדרת בגני איילון

אדרת הפארק

כרמי אדרת​

רם אדרת הנדסה

ההסמכות והסיווגים בהם הוסמכה החברה במהלך השנים, מעניקים לה הרשאה חוקית ומקצועית לבצע פרויקטים על פי הדרישות המחמירות ביותר ובהיקפים כספיים בלתי מוגבלים. החברה הינה בעלת סיווג קבלני 100 (ג- 5) ובסמכותה לבצע עבודות הנדסיות בהיקף כספי בלתי מוגבל. החברה הינה בעלת סיווגים קבלניים נוספים בענפי הבניה הבאים: • 150 א 1 קונסטרוקציות פלדה • 170 ב 1 מתקני מיזוג אויר • 190 א 1 מתקני תברואה (אינסטלציה סניטרית).

בנוסף החברה מוסמכת לתקנים הבינלאומיים הבאים:

תקן בקרת איכות ISO-9001 מהדורת 2008 .
תקן ניהול סביבתי (חברה ירוקה) ISO 14001 2004.
תקן ניהול, בטיחות, גהות ותעסוקה OHSAS 18001-2007.
תקן ניהול, בטיחות ובריאות בתעסוקה – RONET שירותי הסמכה בינלאומיים בע"מ.
רשיון קבלן לעבודות הנדסה.
הסמכה נוספת העומדת לרשות החברה, הינה קבלן מוכר ברישומי משרד האוצר ומשרד השיכון. הסמכה זו מאפשרת לחברה לבצע פרויקטים עבור גופים ממשלתיים וציבוריים בהיקפים כספיים בלתי מוגבלים. בזכות כל אלה, יכולה רם אדרת לתת מענה מושלם מאלף-ועד-תו כמעט לכל פרויקט עניין ובניין

רם אדרת מגורים

תחום המגורים דורש יחס אישי ושימת לב יתרה למכלול הצרכים והרצונות של רוכשי הדירות.
לשם כך הקצתה רם אדרת משאבים ייעודיים ליזמות, לתכנון ולפיקוח על הביצוע וזאת עד למסירת הדירה ללקוח.
מחלקת הדיירים בחברה מלווה את הלקוח משלב חתימת ההסכם ועד לקבלת המפתח לדירה.

יתרונה המובהק של רם אדרת הוא בליווי הפרויקט משלב היזמות הראשונית, המכירה, דרך התכנון, הבניה, לווי הדיירים במהלך הבניה ועד למסירתה לרוכש.
מעבר לכך מחלקת הבדק ברם אדרת ממשיכה לתת מענה ללקוחותיה בשנות הבדק והאחריות ושנים מעבר לכך.
עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, זמינות ומענה מקצועי, יחד עם הקפדה יתרה על איכות הבניה, הם הם המבטיחים את שביעות רצון הלקוחות והופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר של החברה.

תנופה בעיר

חיזוק ושימור מבנים זה לא מה שהיה פעם. ההתחדשות העירונית בכלל וההקפדה על מבנים לשימור, לצד חיזוק מבנים [תמ’’א 38], תפסו בשנים האחרונות תאוצה מרובה בהתפתחות האורבנית במדינת ישראל.
מתוך ראיית החשיבות הערכית וההזדמנות העסקית הקימה רם אדרת את "תנופה בעיר".

"תנופה בעיר" הינה חברה ייעודית לייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית, שימור מבנים ופרויקטים של פינוי-בינוי.
פעילות זאת מבטיחה שדיירים בבניינים הישנים ייהנו מנכס משודרג ויציב יותר ומנגד מבנים לשימור יישארו על כנם ויפארו את מורשתם לאורך שנים.

רם אדרת הנדסה
רם אדרת מגורים
תנופה בעיר