רמת אדרת

אריאל

הסביבה

העיר אריאל ממוקמת במרכז הארץ בגובה של כ-650 מטר מעל פני הים על רכס הרי השומרון. עיר עם אוכלוסייה צעירה ומגוונת המספקת איכות חיים ברמה גבוהה – מוסדות חינוך השואפים למצוינות, אוניברסיטה מובילה, סביבה הטובלת במרחבים אינסופיים של טבע ונוף, קצב אורבני עם מוסדות תרבות איכותיים. אריאל פרוסה על גבעות ופתוחה לנוף מרהיב מכל ארבעת הכיוונים: ממערב נפרשים שפלת החוף וגוש דן מחדרה עד גדרה מדרום וממזרח ניתן לראות את גב הרי שומרון ומרכזם, ומצפון- את הרי צפון השומרון. עוד יתרון בולט של אריאל הוא הנגישות הקלה לכל מקום בארץ:
· כביש 5 המרווח המוביל ללב תל אביב וערי גוש דן תוך 25 דקות
· כביש 60 המוביל לירושלים תוך 50 דקות נסיעה
· כביש 90 שייקח אתכם אל בקעת הירדן תוך 20 דקות נסיעה

הפרויקט

פרויקט "רמת אדרת" בעיצוב משרד האדריכלים CityBee תוכנן כשני מתחמים – צפוני ודרומי – הכוללים 12-15 בנייני בוטיק מעוצבים בני 4-8 קומות, המעניקים חוויית מגורים אורבנית בסביבת מגורים מושלמת. האדריכלות העכשווית של הפרויקט עושה שימוש בקווים מעודנים ונקיים. שני המתחמים ממוקמים בכניסה לאריאל, ליד מתחם הקניות המרכזי של העיר. מיקום הפרויקט מבטיח נגישות נוחה לכל מקום בעיר, עם גישה קלה ומידית לצירי התנועה המרכזיים. בסמוך למתחמי הפרויקט נמצאים שלל מוסדות חינוך, גני ילדים, שטחי מסחר אוניברסיטת אריאל והיכל התרבות של אריאל. כבר בכניסה לבניינים בפרויקט "רמת אדרת" תחושו בחומרים האיכותיים שבחרו אדריכלי הפנים ליצירת חללים אלגנטיים וידידותיים. ליצירת פרויקט מושלם, אדריכלי הפרויקט שילבו בחזון העיצובי של הבניינים ערכים תרבותיים, תכנוניים ועכשויים תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים.

הדירות

מגוון דירות מרווחות עם מרפסות שמש בנות 6,5.5,5,4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, המאפשר לנו להתאים את הדירה המושלמת עבורכם. כל זאת תוך שימוש בעיצוב עדכני ובמפרט עשיר של מיטב המותגים – לאיכות חיים מרבית.

תכנון אדריכלי

פרויקט "רמת אדרת" בעיצוב משרד האדריכלים CityBee אדריכלים CityBee אדריכלים הינו משרד הפועל בתחום האדריכלות, אורבניזם, מחקר ופיתוח. המשרד מעורב כיום במספר רב של פרויקטים.