*8063

כרמי אדרת​

עיר היין אשקלון

כרמי אדרת עיר היין אשקלון

כרמי אדרת​

עיר היין אשקלון

הסביבה

בימים אלה נבנית "עיר היין אשקלון" השכונה הגדולה ביותר בעיר, זו מתפרשת על שטח של 4,200 דונם ותכיל כ-40,000 תושבים. השכונה שתהווה שילוב עירוני מודרני עם פארקים ירוקים ואתרים ארכיאולוגיים, קיבלה את שמה משרידי מפעלי יין עתיקים ששוכנים בתחומה, ומפארק היין החדש שייבנה בחלקה המערבי. השכונה החדשה מתוכננת לכל צורכי המשפחה ונבנית על גבי תשתיות חדישות, ותכלול שטחים ירוקים, גני שעשועים ומסלולי ריצה ואופניים המקשרים את התושב למבחר גדול של קניונים, חנויות, מרכזי קניות ומתחמי בילוי. כל אלה מעניקים לכם ולמשפחה שלכם איכות חיים ייחודית והנאה מרבית מהמגורים בשכונה. כולנו מבינים כיום את החשיבות הרבה שיש לנגישות קלה ונוחה לכל מקום מכל מקום. שכונת עיר היין באשקלון תוכננה לתת מענה מושלם בנושא התחבורה היומיומי: כניסה נוספת דרך מחלף המוקם בסמוך, כניסה ישירה מכביש 4 לישוב באר גנים הצמוד לשכונת עיר היין ותחנת רכבת חדישה שתקום בסמוך לשכונה, ותהווה חלק מקומפלקס תחבורתי מודרני הכולל גם תחבורה ציבורית

הפרויקט

פרויקט "כרמי אדרת" בעיצוב משרד האדריכלים City Bee תוכנן כמתחם הכולל 4 בניינים בני 9 קומות, המעניקים חוויית מגורים אורבנית בסביבת מגורים מושלמת. האדריכלות העכשווית של הפרויקט עושה שימוש בקווים מעודנים ונקיים. הבניינים ממוקמים בחלקו הצפוני של רובע עיר היין, על מגרש פינתי. מיקום הפרויקט מבטיח נגישות נוחה לכל מקום בשכונה, עם גישה קלה ומידית לצירי התנועה המרכזיים. בסמוך לבנייני "כרמי אדרת" נמצאים שלל מוסדות חינוך, גני ילדים, שטחי מסחר ופארק "עיר היין" הענק נמצא במרחק דקת הליכה בלבד.

הדירות

כבר בכניסה לבניין תחושו בחומרים האיכותיים שבחרו אדריכלי הפנים ליצירת חללים אלגנטיים וידידותיים. לרשות דיירי הפרויקט מתוכנן מועדון דיירים מאובזר בשטח של כ-50 מ"ר. מגוון דירות מגורים מרווחות בנות 3, 4, 5 חדרים עם מרפסות שמש, דירות גן ופנטהאוזים מאפשר לנו להתאים את הדירה המושלמת עבורכם. כל זאת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, בעיצוב עדכני ובמפרט עשיר ואיכותי של מיטב המותגים – לאיכות חיים מרבית.

תכנון אדריכלי

פרויקט "כרמי אדרת" בעיצוב משרד האדריכלים CityBee CityBee אדריכלים הינו משרד הפועל בתחום האדריכלות, אורבניזם, מחקר ופיתוח. המשרד מעורב כיום במספר רב של פרויקטים.