דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

8063
8063

הרוגי מלכות 12-10, תל אביב

הסביבה

רחוב הרוגי המלכות, נחשב לאחת הנקודות המרכזיות והמוכרות,
בשכונת רמת החייל האיכותית שבצפון תל אביב.
הרחוב מציע לדירייו ולמבקריו ליהנות מחיי קהילה אינטימיים ושלווים,
הקרובים לכל מה שטוב ונחוץ באזור.
כך למשל, מרחק הליכה לא רב מהרחוב תוכלו למצוא את בתי הספר ישגב ורמת החייל, גני ילדים, פארקים ירוקים ומטופחים, ואף את אזור ההייטק והתעשייה השוקק שברחוב הברזל ובו מועדון הזאפה, שלל מסעדות, ברים ובתי קפה מובילים ובית החולים אסותא.
קרבת הרחוב לעורקי תחבורה ראשיים מאפשרת גישה נוחה לשכונה בכל שעות היום. מרחק נסיעה קצר מהרוגי המלכות תוכלו למצוא גם את: פארק הירקון, קניון איילון, מרכז הספורט, גני התערוכה, אוניברסיטת תל אביב ועוד ועוד.

הפרויקט

פרויקט המגורים החדש בהרוגי המלכות גאה להעניק מימד נוסף של חדשנות ברחוב נוסטלגי אהוב.
בניין בן 5 קומות (כולל פנטהאוזים ודירות גן) עם חניון תת קרקעי, בתכנון ועיצוב אדריכלי מיוחד במיוחד, מבית היוצר של משרד האדריכלים HQ. הפרויקט התפרסם לאחרונה במגזין אדריכלות בינ"ל נחשב בגלל התכנון היוצא דופו שלו המשלב פטיו מרשים ומעוצב לרווחת הדיירים .
בפרויקט מגוון דירות בגדלים שונים  שלא ניתן למצוא בפרויקטים חדשים אחרים באזור רמת החייל.

 הדירות

הפרויקט מציע 21 יח"ד בתמהיל מגוון הכולל -דירת גן, 2 חד', 3 חד', 4 חד' ו- 5 חד' וכמובן פנטהאוזים. בתכנון דירות הפרויקט נעשתה הקפדה על צמצום כמעט מלא של אלמנטים קונסטרוקטיביים בתוך הדירה, על מנת לאפשר גמישות תכנונית גדולה.

תכנון אדריכלי

משרד האדריכלים התל אביבי  HQ ARCHITECTS הוקם בשנת 2008 על ידי ארז אלה.  המשרד מתמקד בגישה פרגמטית ופרוגרמטית מוצקה ונוהג לערער על מוסכמות, כשהוא יוצר מבנים מאתגרי תרבות, תוך שילוב משאבי הלקוח, כדי להשיג את מרב התועלת באמצעות עיצוב ותכנון.