אדרת בגני איילון

אחיסמך

הסביבה

אם אתם מהמשפחות שאוהבות לגור במרכז, אבל לא מוכנות להתפשר על איכות חיים גבוהה וחיי קהילה, שכונת גני אילון – אחיסמך היא בשבילכם. השכונה ממוקמת במרכז הארץ בסמוך לכביש 1 וכביש 40, ובמרחק עשרים דקות נסיעה מבני ברק וחצי שעה מירושלים. יחד עם זאת- צמודה למושב אחיסמך, באזור שופע מרחבים ירוקים, פארקים, נופים מרהיבים ואוויר צלול ורענן. השכונה מתפתחת ומלאת חיים ומאוכלסת במאות משפחות איכותיות, התושבים נהנים מחיי קהילה שוקקת, מוסדות מצוינים לילדים, בתי כנסת, חנויות שכונתיות ומרכז מסחרי במרחק הליכה

הפרויקט

הפרויקט הייחודי מכיל 96 דופלקסים מרווחים, כאשר כל דופלקס מכיל 2 דירות גן ו-2 דירות גג. הדירות בפרויקט הינן דירות יוקרה המתוכננות היטב ותואמות לצרכי המשפחה שלכם. הספקים וחומרי הגלם שנבחרו הינם ברמה הגבוהה ביותר ובמגוון ענק העונה על כל הצרכים בלא צורך בתוספות ושדרוגים.

הדירות

הדיירים ייהנו מחוויית מגורים שקטה ופרטית בדירת גן המשתרעת על שטח של כ-185 מ"ר+ גינה של 40 מ"ר או דירת גג 170 מ"ר עם מרפסות גדולות של כ-85 מ"ר סה"כ. דירות הגן המרווחות משתרעות על פני שטח גדול במיוחד ומאפשרות ליהנות מחיים משפחתיים מלאי חוויות כמו שתמיד רציתם. בדירות הגג שבפרויקט תיהנו ממפלס גג ענק שמשתרע על שטח שמעל 50 מ"ר ועוד מרפסות נוספות להתרווח במרחבי ענק ופשוט ליהנות מהנוף. הדירות המרווחות, המפרט העשיר והמיקום המעולה – הם אלו שיוצרים חווית מגורים יוקרתית וחדשנית.

תכנון אדריכלי

פרויקט הבוטיק אדרת בגני איילון מתכונן ע"י אור אדריכלים המתמחה בתכנון מגורים, בניה רוויה, תכנון לקבוצות רכישה, בנה ביתך, וילות ועיצוב פנים.

תכנית דירות בשיווק: