דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

8063
8063

פרופיל החברה

בעשור האחרון מיצבה עצמה קבוצת רם אדרת, כאחת מהחברות הקבלניות והיזמיות, הדינמיות והמובילות במדינה.

מעמד מחייב זה של החברה נקבע בזכות ההתמקדות והמחויבות לשירות הלקוח, איכות ביצוע קפדנית, למידה ושיפור מתמיד, שמירה על תקציב מוגדר ומוגבל ועמידה בלוחות הזמנים. כל אלה ועוד, הביאו להרחבת מעגל הלקוחות המרוצים ולהוספת תחומי פעילות נוספים בענף הנדל"ן בארץ.

במהלך השנים נכנסה רם אדרת ליזמות בתחום המגורים, המסחר והמשרדים, שימור מבנים, שיפור-טיוב-וחיזוק מבנים (תמ"א 38) וזאת בעבודת צוות ובשיטות עבודה מהמתקדמות ביותר.

 

הכל מתחיל באנשים

הכל הכל מתחיל בהון האנושי, בבחירת מנהלים, האצלת סמכויות, גיוס עובדים מדוקדק, הקשבה לרעיונות חדשים ובמתן יחס מפרגן ותגמול הוגן. החברה מונה כיום כ- 150 עובדים: מהנדסים, אדריכלים, הנדסאים, מנהלים בכירים, מנהלי פרויקטים ועובדי כפיים מקצועיים ומקצוענים. לחברה שיתוף פעולה פורה עם מיטב משרדי התכנון והייעוץ ההנדסי במדינת ישראל.

רם אדרת מתאפיינת ביצירתיות, בשאיפה לדיוק ולמצוינות, בעבודת צוות ובשיטות עבודה מהמתקדמות ביותר.

 

קבלנות ביצוע- יש על מי לסמוך, יש על מי לבנות

ההסמכות והסיווגים בהם הוסמכה החברה במהלך השנים, מעניקים לה הרשאה חוקית ומקצועית לבצע פרויקטים על פי הדרישות המחמירות ביותר ובהיקפים כספיים בלתי מוגבלים. החברה הינה בעלת סיווג קבלני 100 (ג- 5) ובסמכותה לבצע עבודות הנדסיות בהיקף כספי בלתי מוגבל. החברה הינה בעלת סיווגים קבלניים נוספים בענפי הבניה הבאים: • 150 א 1 קונסטרוקציות פלדה • 170 ב 1 מתקני מיזוג אויר • 190 א 1 מתקני תברואה (אינסטלציה סניטרית).

בנוסף החברה מוסמכת לתקנים הבינלאומיים הבאים:

  • תקן בקרת איכות ISO-9001 מהדורת 2008 .
  • תקן ניהול סביבתי (חברה ירוקה) ISO 14001 2004.
  • תקן ניהול, בטיחות, גהות ותעסוקה OHSAS 18001-2007.
  • תקן ניהול, בטיחות ובריאות בתעסוקה – RONET שירותי הסמכה בינלאומיים בע"מ.
  • רשיון קבלן לעבודות הנדסה.

הסמכה נוספת העומדת לרשות החברה, הינה קבלן מוכר ברישומי משרד האוצר ומשרד השיכון. הסמכה זו מאפשרת לחברה לבצע פרויקטים עבור גופים ממשלתיים וציבוריים בהיקפים כספיים בלתי מוגבלים. בזכות כל אלה, יכולה רם אדרת לתת מענה מושלם מאלף-ועד-תו כמעט לכל פרויקט עניין ובניין.

 

יזמות – כל מה שנחוץ מבית ומחוץ

תחום המגורים דורש יחס אישי ושימת לב יתרה למכלול הצרכים והרצונות של רוכשי הדירות. לשם כך הקצתה רם אדרת משאבים ייעודיים ליזמות, לתכנון ולפיקוח על הביצוע וזאת עד למסירת הדירה ללקוח. מחלקת הדיירים בחברה מלווה את הלקוח משלב חתימת ההסכם ועד לקבלת המפתח לדירה. יתרונה המובהק של רם אדרת הוא בליווי הפרויקט משלב היזמות הראשונית, המכירה, דרך התכנון, הבניה, לווי הדיירים במהלך הבניה ועד למסירתה לרוכש. מעבר לכך מחלקת הבדק ברם אדרת ממשיכה לתת מענה ללקוחותיה בשנות הבדק והאחריות ושנים מעבר לכך. עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, זמינות ומענה מקצועי, יחד עם הקפדה יתרה על איכות הבניה, הם הם המבטיחים את שביעות רצון הלקוחות והופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר של החברה.

 

פינוי בינוי-תמ’’א 38

חיזוק ושימור מבנים זה לא מה שהיה פעם. ההתחדשות העירונית בכלל וההקפדה על מבנים לשימור, לצד חיזוק מבנים [תמ’’א 38], תפסו בשנים האחרונות תאוצה מרובה בהתפתחות האורבנית במדינת ישראל. מתוך ראיית החשיבות הערכית וההזדמנות העסקית הקימה רם אדרת את "תנופה בעיר".

"תנופה בעיר" הינה חברה ייעודית לייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית, שימור מבנים ופרויקטים של פינוי-בינוי. פעילות זאת מבטיחה שדיירים בבניינים הישנים ייהנו מנכס משודרג ויציב יותר ומנגד מבנים לשימור יישארו על כנם ויפארו את מורשתם לאורך שנים.