הצוות המנהל

רמי בסירטמן

רמי בסירטמן

מנכ"ל משותף

אחראי על הניהול העסקי, הפיתוח והייזום של החברה. הקים את קבוצת רם אדרת יחד עם דורון נמרוד כחברת ביצוע קבלנית ועם השנים פיתח את החברה כחברה יזמית בתחום המגורים והנדל”ן המניב.

דורון נמרוד

מנכ"ל משותף

אחראי על ניהול הביצוע, השיווק והמכירות של החברה. הקים את קבוצת רם אדרת יחד עם רמי בסירטמן כחברת בניה קבלנית ועם השנים פיתח את החברה כאחת מחברות הביצוע הגדולות והאיכותיות בארץ.

גדעון קדושין

סמנכ"ל פיתוח עסקי

בעל תואר באדריכלות B.Arch ובעל תואר שני במנהל עסקים MBA. מוביל את תחום היזמות בחברה לצד פיתוח שיטות ניהול, בקרה ומחשוב חדשניות.

טלי שרון

סמנכ"לית שיווק ומכירות

בעלת תואר שני במנהל וספרות עברית. אחראית על האסטרטגיה השיווקית בקבוצה וניהול מערך המכירות בקבוצה.

מאיר פנחס

סמנכ"ל כספים
בעל תואר בראיית חשבון וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. מנהל את מערכת הכספים בקבוצה וכן את ההתקשרויות עם גורמי המימון החיצוניים.

וליה נחמקס

משנה למנכ"ל

בעלת תואר שני בהנדסה אזרחית מהמכון הטכנולוגי גורקי. נמנית בין מקימי הקבוצה ומאז ממלאת תפקידי ניהול בכירים, בעיקר בתחומי הניהול והבקרה התקציבית.

שי ישורון

סמנכ"ל ביצוע

בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית. אחראי על כלל הפרויקטים המבוצעים בקבוצה, ניהול צוות ניהולי בפרויקטים, מו"מ והתקשרויות עם קבלני משנה וספקים.

איתי אביקסיס

סמנכ"ל מערכות מידע ובקרה

בעל תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול. אחראי על תמחור והגשת מכרזים לביצוע פרויקטים חדשים בקבוצה. בנוסף, אחראי על ניהול בקרה שוטפת של פרויקטים בביצוע בקבוצה, ניהול רווחיות ומדדי ביצוע.